איכות מבצעים רכישה בטוחה SSL שביעות רצון לקוחות שירות לקוחות
רכוש עבודה פרסם עבודה

ייצוג המשפחה המודרנית החדשה בסיטקום הנורמליים החדשים

דף הבית >> מקצועות >> תקשורת >> כללי >> ייצוג המשפחה המודרנית החדשה בסיטקום הנורמליים החדשים

מספר העבודה10620163467
שם העבודהייצוג המשפחה המודרנית החדשה בסיטקום הנורמליים החדשים
שנת פרסום2013
מוסד לימודיםמכללה למנהל
קורסקומדיות מצבים
מספר עמודים20
מספר מילים5,000
מספר מקורות10
מחיר300 ש"ח
מילות מפתחעבודה אקדמית,תקשורת,סיטקום,קומדיה ,משפחה ,הומור ,מודרני ,זוג
תיאור העבודה

עבודה עוסקת בניתוח סדרת הסיטקום ה"נורמאליים החדשים" מספרת את סיפורם של בריאן ודיויד זוג גאה ומאושר החי בלוס אנג'לס-ארה"ב.


קנו עכשיו ! קבלו את מייד בסיום ההזמנה.

מבצע הנחה
הזמן עכשיו
תקציר העבודה

סדרת הסיטקום ה"נורמאליים החדשים" מספרת את סיפורם של בריאן ודיויד זוג גאה ומאושר החי בלוס אנג'לס-ארה"ב. השניים מטפחים קריירות מצליחות ומנהלים זוגיות לתפארת, רק שמשהו חסר. החוסר הזה מגיע בצורת גולדי, אם, צעירה וחד-הורית לילדה אקסצנטרית בת תשע. גולדי הינה מלצרית מאוהיו המחכה להזדמנות להתחיל את החיים שלה מחדש. כאשר היא פוגשת בזוג הנחמד, היא מחליטה לשמש אם פונדקאית לילדם, והופכת בשל כך, לחלק בלתי נפרד מחייהם של דייויד ובריאן. כמו בחיים, לא הכל מושלם, ואל גולדי מצטרפת סבתה המיושנת בדעותיה, שלא יכולה לסבול את הנוכחות ה"עליזה" בחיי נכדתה. (גור-אריה, 2012)


סדרה דומה ל"הנורמאליים החדשים" בארה"ב, עלתה במקביל בטלוויזיה הישראלית. סדרה מהסוג של סדרות העוסקות בגרסה המודרנית ביותר של משפחה: שלושה הורים וילד. העלילה מתרכזת בזוג הומואים המצרפים רווקה סטרייטית ומחליטים להביא ביחד ילד לעולם. יש מן הנמצא גם בקווי הדמיון וגם בקווי השוני, המציאות הישראלית, כך מסתבר, היא הרבה יותר מורכבת מזו האמריקנית. אולי זה קשור להבדלי הז'אנרים הקלים בין הסדרות, ואולי להיפך: ההבדלים בין הז'אנרים נובעים מפערי תפיסות העולם בשתי המדינות. הבדל התפיסה הראשון שבולט לעין הוא הסיבה שמובילה את זוג הגברים להביא ילד לעולם. ניתן להתרשם מכך שדיויד ובריאן מתחזקים זוגיות מושלמת, ובסך הכל, מחפשים אחר דרך להפיץ את האושר שלהם הלאה, לדור הבא.


 


תכניה של הטלוויזיה רווים בסיפורים העוסקים במשפחות. מטבע הדברים זהו נושא מעניין, מעסיק ורלוונטי לכלל המין האנושי ומספק אין סוף רעיונות לתוכניות, סדרות , סרטים ועוד. השימוש במשפחה כאחד מהמוטיבים המרכזיים בטלוויזיה מתקשר אף לפנייתה הידועה של הטלוויזיה למכנה המשותף הרחב של קהל היעד. המשפחה היא ללא ספק תחום מושך עבור אוכלוסיות בכל גיל, מין מעמד ותרבות.


בולטות בהקשר זה קומדיית המצב – סיטקום. הסיטקום במהותה סובבת סביב מוסד המשפחה בגלגוליו השונים. יש הרואים בסיטקום שיר הלל לצורך האנושי בשייכות המשפחתית מסוג כלשהו וחיזוק המוסכמה המקובלת בתרבות המערב, כי התא המשפחתי הבסיסי, המורכב משני הורים ביולוגיים וילדיהם הוא האידיאל. 

תוכן עניינים

מבוא. 3


סקירת ספרות.. 4


מתודולוגיה.. 9


כלי המחקר : ראיון מודרך וממוקד + פרקים מהעונה 1 9


אוכלוסייה.. 10


מגבלות המחקר. 11


אתיקה.. 11


ממצאים.. 11


דיון 15


מקורות.. 16


נספחים.. 17 


 


 


 


 


 


 


 

עוד עבודות בנושא כללי
סיכום למבחן בקורס אתיקה בתקשורת
מתקן כרטוס מהיר לרכבת
דף נוסחאות לאקסל
סיכום קורס- תקשורת
עבודת סיום קורס- כרוניקה של החיים
עוד עבודות בכללי
שתף |