איכות מבצעים רכישה בטוחה SSL שביעות רצון לקוחות שירות לקוחות
רכוש עבודה פרסם עבודה

כך תקבלו ציון טוב יותר בעבודת הסמינריון

דף הבית >> מאמרים >> כך תקבלו ציון טוב יותר בעבודת הסמינריון

הצעת המחקר שלכם אושרה, המרצה נתן לכם אור ירוק ובשלב הזה יש בידכם גם ערימת שאלונים שאין לכם מושג אמיתי איך להתמודד איתה. זה בדיוק הרגע לעצור ולהבין איך ממשיכים בצורה חכמה ונכונה, ובעיקר איך מבטיחים שהחלק הקשה באמת – זה שמורכב מכתיבת עבודה אקדמית איכותית ומניתוח הממצאים – יעבור בהצלחה מרובה, עם ציון איכותי בסוף המסלול. לפניכם כמה טיפים שיעזרו לכם לעבוד נכון יותר.

 

סקירת ספרות מקיפה

הצעד הראשון שלכם מתחיל בסקירת הספרות, השלב שבו אתם מעלים על הכתב את כל הידע שאספתם מתחילת המסלול ועד היום. בהזדמנות הזו אפשר ורצוי לחפש מאמרים נוספים ככל שתרגישו שיש לכם צורך בכך, גם כדי להעמיק את הרקע התיאורטי וגם כדי להגיש סקירה ארוכה ואיכותית יותר. אל תמרחו משפטים ופסקאות שלא לצורך, רק כדי שהסקירה תיראה ארוכה. בחרו להשקיע בהוספת מחקרים נוספים ולהפוך את הסקירה לאיכותית באמת. תוכלו להציג תיאוריות המתנגדות לתיאוריות שבחרתם להציג, להעלות מחקרים בתחומים משלימים או זהים, או להתייחס למגבלות המחקרים שמצאתם כהכנה להסבר למה המחקר שלכם חשוב ונכון.

 

ניתוח הממצאים ודיון

בשלב הבא תצטרכו לנתח את הממצאים ולהציע מסקנות משלכם בנוגע למידע שהתקבל, וכדי שתוכלו לעשות את זה כמו שצריך רצוי שתיעזרו בחברים או במכרים שיודעים מה הוא SPSS ואיך עובדים איתו. כותבים מקצועיים יוכלו לעזור לכם בשלב הזה, לא רק בביצוע הניתוח בפועל, אלא גם בהצגת הממצאים באופן איכותי ובכתיבה נכונה של פרק השיטה. אגב, כותבים מקצועיים יכולים לעזור לכם לא רק בשלב הזה, אלא לכל אורך הדרך. עם ליווי אקדמי וסיוע בתהליכי הכתיבה תוכלו לשפר את איכות העבודה, להתמקד במה שחשוב באמת ולהפוך את העבודה שלכם למחקר אקדמי טוב יותר, עם ציון טוב יותר.

 

הקפידו על ההנחיות

סביר להניח שקיבלתם הנחיות מהמרצה, או לפחות הפניה להנחיות האקדמיה. כך או כך, ודאו שאתם עובדים על פי הכללים, שאתם מקפידים על כתיבה איכותית ועל שימוש נכון במושגים המקצועיים. בשלב הזה אפשר ורצוי להיעזר גם בכותבים מקצועיים שיודעים לזהות נקודות חולשה וללטש איפה שצריך. עם עזרה וליווי אקדמי מצד כותבים בעלי ניסיון בכתיבת עבודות סמינריונית איכותית, תוכלו להבטיח לעצמכם ציון טוב יותר, שהוא תוצאה של עבודה ברמה גבוהה מאוד, ועל פי חוקי הספר.

שתף |