איכות מבצעים רכישה בטוחה SSL שביעות רצון לקוחות שירות לקוחות
רכוש עבודה פרסם עבודה

לכתוב תוכן באנגלית איך ניגשים לזה

דף הבית >> מאמרים >> לכתוב תוכן באנגלית איך ניגשים לזה

כתיבת תוכן באנגלית איך ניגשים זה

עולם האינטרנט פותח אינספור דלתות עבור בתי עסק בכל רחבי העולם. כלומר, בזכות הגישה לרשת העולמית, קהל היעד הפוטנציאלי של בית עסק קטן יכול לגדול בצורה מדהימה. עם זאת, על מנת להגיע לקהל יעד זה - צריך לדבר בשפה שהוא מבין, תרתי משמע. לכן, הצעד הראשון לניצול גודל הקהל הזה הינו יצירת תכנים שהוא מסוגל להבין. איך עושים זאת, בהנחה שרמת האנגלית של בעל בית העסק הינה מספיק גבוהה?

מאפיינים של תוכן איכותי - השונה והדומה בשפות השונות

ראשית, ניתן לצאת מנקודת ההנחה המרגיעה, שמטרתו של כל טקסט בסך הכל היא להביא לידי הקוראים את המידע הרלוונטי ולעניין אותם ברכישת שירותים או מוצרים כלשהם (וגם זה לא תמיד). אז מה הם בעצם המרכיבים החיוניים וההכרחיים של תכנים איכותיים בשפה האנגלית? מה השוני בין מרכיבים אלה בשתי השפות ומהו הדמיון ביניהם?

הדמיון כאן רב מהשוני: בכל שפה, חשוב מאוד לבנות את התכנים בצורה קריאה ונעימה לעין כבר במבט הראשון והמרפרף. זה כולל חלוקה לפסקאות לא ארוכות ולא קצרות מדי, מתן כותרות וכותרות משנה מובנות שישמשו כ"תוכן עניינים" כללי לעמוד התוכן, ועוד.

אוצר מילים - חובה או רשות?

ניתן לדון רבות בחשיבות של אוצר המילים במהלך הכתיבה. עם זאת, כיום אין חובה לשלוט באוצר מילים ברמה האקדמית, בעיקר כאשר הטקסט מיועד לקהל הרחב, ולאו דווקא לאנשים המשכילים ביותר. מרבית האנשים יעדיפו לרוב שידברו איתם בשפה ברורה ורהוטה. אם אתם יכולים להגיע לרמה כזאת בכוחות עצמכם - מה טוב. אם לא, אתם תמיד יכולים לבנות ראשי פרקים או תיאור כללי ולהעביר לידי מקצוענים. אופציה נוספת, במקרה בו אתם יודעים בדיוק מה צריך להיות כתוב, אך אינכם בטוחים ברמת השפה שלכם – ניתן להעביר את התוכן לעריכה מקצועית, המספקת שירותי תוכן מתקדמים בשפה האנגלית.

לשפר את האנגלית כדי לכתוב תוכן טוב ביותר

דרך נוספת, המתאימה לאנשים שמעדיפים את הדרך הנכונה על פני הדרך הקלה – הינה לשפר את רמת האנגלית הכתובה עד לרמה שתאפשר יצירת תכנים ללא כל קושי. ניתן ללמוד בצורה ממוקדת את כללי הדקדוק הבסיסיים, וכך להכיר לעומק את הטעויות האופייניות של דוברי השפה האנגלית כשפה שנייה.

קורסים ממוקדים לכתיבת תוכן

כתיבת תוכן איכותי באנגלית היא אספקט חשוב מאוד בלימודי השפה, וניתן למצוא לימודים המותאמים ספציפית למטרה חשובה זו. קורסים ממוקדים אלה מאפשרים לקבל את הכלים היעילים ביותר להשגת הרמה הדרושה בתחום המסוים בו אתם פועלים או מעוניינים לפעול. לכן, תמיד עומדות בפניכם אפשרויות בחירה נרחבות: להזמין תוכן מוכן, לכתוב משהו ולהעביר לשירותי תוכן או להשקיע בלימוד עצמי על מנת לעשות את העבודה בעצמכם, ולהשתפר בה ככל שיעבור הזמן.

שתף |