איכות מבצעים רכישה בטוחה SSL שביעות רצון לקוחות שירות לקוחות
רכוש עבודה פרסם עבודה

קורס פסיכודרמה הוליסטית הטיפול בעצמכם הופך לנכון יותר

דף הבית >> מאמרים >> קורס פסיכודרמה הוליסטית הטיפול בעצמכם הופך לנכון יותר

פסיכודרמה היא שיטת טיפול תוך כדי תנועה, המתבצעת בקבוצה. הרעיון הוא להביא את המטופל להתמודד עם מצבים שונים המתרחשים בחייו. תוך כדי שיתוף, התערבויות ומשחקי תפקידים ניתן יהיה להביא כל אחד לטפל בבעיות השונות, ואף לעקור אותם מהיסוד. המטרה הסופית בטיפול באמצעות שיטה זו היא לא רק לגרום לדבר על נושאים חשובים, אלא ממש לשחק אותם. באמצעות ההסתכלות מנקודת המבט של האחר, ניתן יהיה לקבל פרספקטיבה שונה על החיים שלנו ולהבין דברים שלא הצלחנו להבין קודם לכן.

מסלול לימודים מרתק ובעל משמעות

במהלך קורס פסיכודרמה הוליסטית, נצליח להיחשף אל תוך עולם הפסיכולוגיה הרוחנית, והקניית כלים אלסטיים. אלו כוללים: עבודה עם תת מודע, מדיטציות אקטיביות, שימוש בחומה של תורות מסורתיות כבודהיזם וקבלה, לצד כלים מתחום המדע. אין ספק כי מדובר בקורס יוצא דופן, ומקצוע שיוסיף עניין רב בחיים. 

המטרה שתאפשר לעזור לזולת

קורס פסיכודרמה הוליסטית מציב מספר מטרות ברורות, אשר יסייעו בסופו של דבר להצליח להפעיל קבוצת פסיכודרמה איכותית. בנוסף לרכישת מקצוע, הליך הלימוד עוזר להתפתחות מודעת ולהגשמה עצמית, שיעזור בטיפול ובהנחיית קבוצות. במהלך מסלול הלימודים ניתן יהיה לעשות שילוב טוב בין הטיפול בפסיכולוגיה רוחנית ומערבית, ולגבש זהות של מטפל תוך צבירת ניסיון.  ההכשרה נעשית בחלוקה ל3 שנות לימוד. בשנה הראשונה לומדים את התורה בפן הטכני שלה, רכישת כלים ושיטות של לימודי פסיכודרמה הוליסטית. בשנה השנייה יעברו המטופלים תהליך התפתחותי אישי בדרך להכשרה כמטפלים, ויזכו להתנסות תוך כדי למידה עם קבוצות שונות וילדים. השנה השלישית תתמקד בהנחיית קבוצה טיפולית, בשילוב הכלים שנלמדו בשנתיים הראשונות, ומדובר בטבילת אש לכל דבר ועניין. 

קורס חשוב לכל אחד

פסיכודרמה לא רק מאפשרת לנו לעזור לאחרים באמצעות טיפול קבוצתי. מדובר בגלגל הצלה גם עבור עצמנו, וחובה עבור כל אחד. במהלך הקורס אנו זוכים להכיר טכניקות רבות, אשר יסייעו לנו להבין את האחר. באמצעות החלפת תפקידים והבנת צדדים נוספים מלבד שלנו, ניתן יהיה לקבל ערך מוסף גדול.

קורס פסיכודרמה הוליסטית מעניק לנו את הכלים, אשר נחוצים לנו לצורך הפעלת קבוצת טיפול. שיטת הטיפול הזו אינה מוכרת במלואה בארץ, וככל שיוכשרו יותר מטפלים כך ניתן יהיה להפיץ אותה בתפוצה רחבה יותר. אין ספק כי מדובר בהליך חשוב ביותר המראה לכולם כי אפשר גם אחרת, והוא זה אשר יביא את הבשורה המיוחלת ותשנה את התפיסה בעיני רבים. חישבו עם עצמכם לאיזה תחום עיסוק תרצו לפנות בעתיד, ואם מדובר בעזרה לאחר, קורס זה יהווה לכם הרבה יותר מעוד הגשמת שאיפות.

שתף |