איכות מבצעים רכישה בטוחה SSL שביעות רצון לקוחות שירות לקוחות
רכוש עבודה פרסם עבודה

תואר אקדמאי במהלך לימודים

דף הבית >> כתבות >> תואר אקדמאי במהלך לימודים

החלטת שהגיע הרגע המתאים ביותר להתחיל ללמוד ולהוציא תואר אקדמאי..? מצוין, כי חשוב שתדע שאחת האפשרויות הטובות ביותר שעומדות בפניך כיום ללמוד במסגרת אקדמאית זה בחו"ל.

רוצה לשמוע ולדעת עוד על לימודים לתואר אקדמאי במסגרת לימודים בחו"ל..? הגעת למקום הנכון!

קבלה ללימודים בחו"ל בדיוק כמו בארץ!

מרבית מהאנשים אשר תתייעץ איתם על לימודי תואר אקדמאי בחו"ל יגידו לך שחבל על הזמן ועדיף שלא תבזבז את זמנך על ניסיון להתקבל לאוניברסיטאות והמכללות הטובות בעולם, אבל...
מה שהרבה אנשים לא מבינים כיום, שקבלה למסגרת לימודים בחו"ל זה כבר לא כזה סיפור, ואפשר להגיד שהרבה יותר קל מבעבר.

איך מתקבלים ללימודים בחו"ל?

כיום בשביל להתקבל ללימודים בחו"ל כאשר אנו מדברים על לימודי תואר אקדמאי, חשוב מאוד לדעת שישנם מספר שלבים שיש לעבור בטרם תרכוש את כרטיס הטיסה ליעד בה נמצאת המכללה או האוניברסיטה, והם:

  • ראשית כל יש לבחור אוניברסיטה או מכללה וכמובן לבדוק היכן היא ממוקמת ברחבי העולם.

  • לאחר שבחרת את מוסד הלימודים יש לדאוג לשלוח בקשת התקבלות על פי תנאי הקבלה של אותו מוסד, כאשר כיום לכל מוסד אקדמאי המכבד את עצמו ישנו אתר אינטרנט המספק את כל המידע על קבלה ללימודים אקדמאיים לכל תואר כזה או אחר.

  • במידה ולאחר הבקשה קיבלת תשובה חיובית, יש לפנות לאותה שגרירות הנמצא בישראל בשביל לקבל וויזת סטודנט המתאימה ללימודים בחו"ל, חשוב לזכור שבדרך כלל ויזת סטודנט אינה מאפשרת עבודה בחו"ל אלא רק לימודים במסגרת אותו מוסד לימודים אליו התקבלת.

  • עכשיו מה שנאשר זה רק לפנות לסוכן הנסיעות ולרכוש את כרטיס הטיסה, וכמובן חשוב שכרטיס הטיסה יהיה פתוח לשנה, בגלל שכפי שזה נראה אתם לא הולכים לחזור בתקופה הקרובה לישראל.

היתרונות והחסרונות של לימודים בחו"ל

ישנם מספר יתרונות וכמו כן חסרונות בלימודים בחו"ל, כאשר היתרונות הם בדרך כלל האפשרות לקבל תעודה יוקרתית במיוחד שמוכרת ברחבי העולם, כמובן שיתרון נוסף הוא החוויה להיות בחו"ל במסגרת הלימודים ולהכיר מקרוב מדינה נוספת על מפת העולם.

החיסרון העיקרי של לימודים בחוץ לארץ הם בעיקר המרחק הרב מהמשפחה והחברים הקרובים, כאשר כמובן ישנו חיסרון נוסף שבדרך כלל הינם העלויות הכספיות של לימודים שכאלו, אף על פי שישנם כאלו שיכולים להסתכל על הנושא הכלכלי כדבר חיובי בגלל האפשרות ללמוד באוניברסיטה או מכללה יוקרתית בעלת שם ודבר בחו"ל.

רצוי לבדוק שיש את התואר הרצוי באוניברסיטה. למשל תואר באומנות או תואר אחר – והאם התואר נחשב בארץ.

 

שתף |