איכות מבצעים רכישה בטוחה SSL שביעות רצון לקוחות שירות לקוחות
רכוש עבודה פרסם עבודה

לימודי עולם האבטחה

דף הבית >> מאמרים >> לימודי עולם האבטחה


לימודי עולם האבטחה והאלקטרוניקה בדגש על התקנת מצלמות אבטחה

 

עולם האבטחה הוא עולם עשיר במידע עם שלל אפשרויות והתמחויות שונות. אחת האפשרויות הבולטות היא כמובן התקנת מערכות מצלמות אבטחה ויצירת מעגל אבטחה ישיר בכל בית עסק או בית פרטי. לתחום זה יש דרישה ענקית בימינו והוא בתנופה בלתי פוסקת. תנופה זו נוצרת מכמה סיבות שחברו יחד לפיתוח והתעצמות תחום זה. הסיבות הבולטות ביותר הן- הדרישה למוצר והשתכללות הגנבים ופורעי החוק למיניהם. עולם ההתקנה והתכנון האסטרטגי של מערכות אבטחה למיניהן הוא מרתק ביותר.

בקורסים אלה לומדים את הצד הטכני בצורה יסודית ומעמיקה וכמובן מקבלים את הכלים הדרושים לטכנאי מקצועי בתחום. מטרת לימודים אלה היא מתן מידע מעמיק גם בצורה תיאורטית וגם מעשית ללומדים תוך מתן דגש על התקנת המערכות השונות, איתור תקלות ופתרונן בצורה היעילה והאפקטיבית ביותר. תכני הלימוד בקורסים אלה הם לרוב- יסודות החשמל והאלקטרוניקה, מערכות אבטחה למיניהן, התקנה, תכנות ושדרוג מערכות גילוי פריצה ותיעוד שונות וכמובן עבודה רציפה עם כל סוגי מצלמות האבטחה. מסיימי קורס זה מקבלים הכשרה מקצועית לבצע עבודות מערכות אבטחה במוסדות וגופים פרטיים והם מסוגלים לתת מענה לכל דורש בנושא מצלמות אבטחה ומערכות אבטחה מכל סוג שהוא.

הדגש העיקרי בקורסים אלו הוא מתן הכלים הפיזים ולא פחות מהתיאורטיים. זה מתבטא במבחני ביניים וסיום בכל נושא שונה, כך שאין תלמיד שיצא מהקורס ללא ידע וכלים לעבודה אמיתית בתחום.

למה בעצם כדאי ללמוד תחום זה? אין אחד שלא יודע שפעם יכלנו להשאיר כל דלת פתוחה לרווחה ללא חשש מפריצה ופגיעה כלל, אך לצערנו היום אין בית שאינו מכיל מערכת מצלמות אבטחה מקיפה. בעידן שבו גל הפריצות והגניבות רק הולך ומתגבר ללא צפי לפתרון, יש דרישה ענקית לכל מערכת אבטחה למיניה והעיקר להבטיח מחייה בטוחה ושינה בראש שקט. וכאן נכנס עולם לימוד האבטחה ומערכות הביטחון. על דרישה זאת יש לענות בצורה הטובה ביותר ואנשים רבים היו מוכנים לתת הרבה מכספם בכדי ליצור סביבה שקטה ובטוחה ללא חשש כלל. בקורסי המיגון והאבטחה למיניהם מתמחים בלימוד התקנה ותכנון מערכות אבטחה למיניהן והלומדים יכולים לצאת אל העולם עם ידע מעמיק בתחום ובכך לענות על הדרישה בצורה הטובה ביותר.

עולם מצלמות האבטחה הוא רחב ומרתק כל כך. אם פעם כשהיינו אומרים מצלמות אבטחה ישר עלתה אסוציאציה של מצלמות צינור סטטיות שמצלמות איזור אחד בלבד ללא אפשרות תזוזה. היום למצלמות האבטחה אין גבול. בין אם מדובר במצלמות IP עם חיבור ישיר לרשת אינטרנטית ומשם ישר למכשיר החכם האישי של כל אדם מורשה, מצלמות אינפרא אדום עם יכולות צילום לילי, כי ידוע שכל גנב חכם מעדיף לבצע את פועלו בשעות החשיכה השקטות. ועוד מאפיינים רבים אשר באים לענות על כל צרכי האבטחה השונים וליצור עולם שקט ובטוח לכל מבקש.

שתף |