איכות מבצעים רכישה בטוחה SSL שביעות רצון לקוחות שירות לקוחות
רכוש עבודה פרסם עבודה

עבודות ולימודי אנגלית

דף הבית >> מאמרים >> עבודות ולימודי אנגלית

המקום שהשפה האנגלית תופסת בישראל צבר תאוצה בעשור האחרון למצב שבו מי שאינו דובר אנגלית ברמת גבוהה יתקשה כאשר יפנה ללימודים גבוהים או להתקדמות בקריירה המקצועית שלו. אם בעבר הדרישה הייתה להבנה בסיסית של השפה האנגלית, כיום כמעט בכל מוסד אקדמאי ובמיוחד באונירסיטאות השונות ידרשו ממכם לקרוא חומרים מקצועיים כמו מאמרים וספרים באנגלית, וכמו כן להגיש לעיתים עבודות באנגלית.

פן נוסף שמדגיש את חשיבות לימוד האנגלית הוא העובדה שבאם לא עברתם את הציון הנכסף במבחן הפסיכומטרי -134 נקודות בחלק האנגלית, תאלצו גם לגשת למספר קורסי אנגלית בלימודים בהתאם לציון שקיבלתם. קורסים כאלה גם מוסיפים לכם עומס לשנה הראשונה ללימודים העמוסה דיו בלי קורסי האנגלית, וגם מכבידים על שכר הלימוד שלכם.

איך לומדים אנגלית?

לימודי אנגלית צריכים להתבסס על הצורך שלכם ועל הרמה הנוכחית שלכם. לפני שאתם רצים לקורס אנגלית כזה או אחר, בידקו מהי הרמה שבה אתם נמצאים בעזרת מבחנים שונים ברחבי האינטרנט או באתרים של מכוני לימוד שונים, גם ציון פסיכומטרי / מבחן אמי"ר יוכל לתת לכם מענה . לאחר מכן יש לברר מהו הצורך שעבורו הנכם מעוניינים ללמוד אנגלית – האם זה עבור לימודים אקדמאיים, האם זה עבור קריירה או עבודה נוכחית או עתידית ואז תדרשו לדעת אנגלית עסקית או אפילו עבור טיול לחו"ל, במכוני הלימוד השונים יכוונו אותכם לקורסים לפי הצורך שלכם, כאשר בעזרת המיקוד הזה תוכלו לגשת לקורס אנגלית שילמד אותך את העגה המקצועית של המקצוע הספציפי שלכם באנגלית.

בעזרת לימוד אנגלית מקצועי תוכלו להעביר מצגות באנגלית, לכתוב מיילים ולהתנהל באנגלית, כאשר השינוי הגדול ביותר לאחר קורס אנגלית הוא העובדה שתשנו את דרך החשיבה הנוכחית של רוב האנשים שיודעים אנגלית ברמה בסיסית עד לרמה גבוהה מאוד, כאשר אנחנו מתרגמים את האנגלית לעברית על להתנהל בשפה האנגלית בעוד הצורך הוא בשינוי החשיבה לחשיבה באנגלית ישירות, בלי לתרגם.

איך בוחרים קורס אנגלית ?

השתמשו בקשרים שלכם, בידקו עם חברים על הקורסים השונים ובידקו במכוני הלימוד השונים מה הם מציעים. מומלץ לגשת למכוני לימוד אשר מתמקדים אך ורק באנגלית ומבטיחים מקצועיות בשפה האנגלית. בידקו גם המלצות באינטרנט על הקורס וכמובן על המדריכים בקורסי האנגלית השונים. אל תקלו ראש בהחלטה היכן ללמוד, לימודי אנגלית יכולים להשפיע על המשך הקריירה האקדמית והתעסוקתית שלכם.

 

שתף |