איכות מבצעים רכישה בטוחה SSL שביעות רצון לקוחות שירות לקוחות
רכוש עבודה פרסם עבודה

5 אפליקציות מומלצות לסטודנטים

דף הבית >> מאמרים >> 5 אפליקציות מומלצות לסטודנטים

אנו נמצאים כעת בעיצומה של שנת לימודים וכמובן שיש בה המון מבחנים, שיעורים, הרצאות וקורסים ולכן רצוי שבמכשירכם יהיו אפליקציות אשר יעזרו לכם להתנהל ולייעל את הזמן שלכם ואת עבותדכם בצורה הטובה ביותר על מנת להצליח כמה שאפשר ובקלות בשנת הלימודים ובתואר בכלל. ישנן חברות פיתוח אפליקציות רציניות רבות מאוד שעובדות ללא הרף על אפליקציות לסטודנטים לאור העובדה שבעולם ישנם מיליוני סטודנטים. אנו ממליצים להיעזר באלה שבמאמר.

הראשונה שנדבר עליה היא Paladin

אז האפליקציה הזו היא מעין מערכת שעות עם המון תוספות ואופציות מגוונות שתמצאו אותן שימושיות מאוד. כמובן שיש בה מערכת שעות רגילה אך לא רק, אפשר להגדיר בה תוכנית מעקב לכל מקצוע, והתראות לכל שיעור, לוח מבנים למעקב אחרי המבחנים והציונים שלכם, לוח עבודות ושיעורי בית לכל מקצוע כדי שלא תשכחו מה אתם צריכים לעשות ולמתי, ובנוסף אופציה נחמדה של השתקת צלצול אוטמטית בזמן השיעור.

שעון מעורר-CANT WAKE UP ALARM CLOCK

רבים מכם ישר יגידו, "יש לנו כבר שעון מעורר למה להוריד אפליקציה מיוחדת לשם כך?". ובכן האפליקציה הזו היא עבור האנשים שקשה להם לקום בבוקר והרי זוהי תכונה שרובנו מתהדרים בה, האפליקציה הזו היא שעון מעורר לכל דבר שאפשר להגדיר לה מספר שעונים, מוזיקה נודניקית כמובן ומבחני עירנות מעוררים כמו משחק הזיכרון ועוד כך שאין ספק שכשתנטרלו את השעון המעורר כבר תהיו עירניים ולא תירדמו.

אפליקציית כרטיסיות המילים IANKI

כל מי שלומד שפה זרה, אפילו אנגלית ובמיוחד ערביתף צרפתית ובעצם כל אחת מהשפות, מתמודד עם אוצר מילים חדש שקשה להשתלט עליו, וכידוע השיטה ללמוד אוצר מילים היא כרטיסיות אך האפליקציה הזו כמה במטרה להחליף את הכרטיסיות. אפליקציה חימנית, מכניסים בה את המילים רוצים וכותבים את התרגום שלהן וכך תלמדו מילים חדשות בקלות.

אפליקציה להקלטה, רשמקול

לרוב אין חשק לכתוב במהלך השיעור או שחולמים מעט ומפספסים את מה שהמרצה אמר או שפשוט הוא מדבר מהר מאוד וקשה לעקוב ולרשום במקום וגם להקשיב ולכן מומלץ להקליט שיעורים, הרצאות, נושאים חשובים ועוד כך תוכלו להקליט בשיעור ולהקשיב, להגיע הביתה ולסכם את הנאמר וככה לשפר את רמת הלמידה שלכם בכיתה ובבית. אפליקציה מומלצת היא turtlerun היא מקליטה כל דבר שתרצו באיכות גבוהה וניתן לסנכרן אותה עם חשבון ענן הדרופבוקס או הgmail וכך ניתן להאזין גם מהבית במחשב.

האפליקציה הכי מרשימה שנתקלנו בה- PhotoMath

האפליקציה הזו עשויה להיות סיוט עבור המורים והמרצים אך עבורכם היא תענוג וגן עדן. בעצם האפליקציה משתמשת במצלמת הסמארטפון שלכם, היא תצלם את התרגיל המתמטי שעליכם לפתור ובמהרה תתן לכם את הפתרון למשוואות מסובכות ולא רק את התשובה עצמה את הדרך כך שגם היא יכולה לעשות לכם את שיעורי הבית ומצד שני גם תוכלו ללמוד על דרך הפתרון דרכה ולשפר את היכולות שלכם.

שתף |